top of page
VAGOON_TÜM_LOGOLAR-1.jpg
 Projelendirme & Fiyat
Tiny House, Tekerlekli ev, Vagoon House proelendirme ve fiyat
İstekleriniz  ve zevkleriniz doğrultusunda, size en uygun plan, cephe ve proje tasarımları yapılabileceği gibi, hazır modellerimiz üzerinden de seçimlerinizi yapabilirsiniz.
Size özel üretilecek modellerin fiyatlama çalışması; proje çalışmasının ardından ihtiyacınız olan donanımlar belirlenip, çıkarılacaktır.
İmalat Süreci
Tiny House, Tekerlekli ev, Vagoon House imalat
Sizin için tasarlamış olduğumuz Vagoon House modeilinizin imalatı trafiğe çıkıs izinleri, plaka ve ruhsat işlermleri yapılmış olarak teslim edilir. İmalat süreci sözleşme sırasında yapılan teknik şartnameye uygun olarak yapılmaktadır.
Transfer
Tiny House, Tekerlekli ev, Vagoon House transfer
İmalatı bitmiş olan Vagoon House, eğer tasımaya uygun bir aracınız yoksa firmamızın araçları tarafından istediğiniz lokasyona götürülür.
Altyapı
Tiny House, Tekerlekli ev, Vagoon House alt yapı
Vagoon House'u park ettiğiniz yerde herhangi bir pis su bağlantısı bulunmuyorsa, hazır foseptik çözümlerimiz ile pratik bir şekilde pis su bağlantınızı çözmüş olursunuz.
Bakım&Servis
Tiny House, Tekerlekli ev, Vagoon House bakım ve onarım
Vagoon House'u genel olarak doğal yapı malzemelerinden üretildiğinden dolayı, belirli periyotlarla bakımı gerekmektedir.Her türlü bakım ve mekanik aksamda bulunan sorunlarınız ile ilgili servis hizmetini vermekteyiz.
bottom of page