Projelendirme & Fiyat
İstekleriniz  ve zevkleriniz doğrultusunda, size en uygun plan, cephe ve proje tasarımları yapılabileceği gibi, hazır modellerimiz üzerinden de seçimlerinizi yapabilirsiniz.
Size özel üretilecek modellerin fiyatlama çalışması; proje çalışmasının ardından ihtiyacınız olan donanımlar belirlenip, çıkarılacaktır.
İmalat Süreci
Sizin için tasarlamış olduğumuz Vagoon House modeilinizin imalatı trafiğe çıkıs izinleri, plaka ve ruhsat işlermleri yapılmış olarak teslim edilir. İmalat süreci sözleşme sırasında yapılan teknik şartnameye uygun olarak yapılmaktadır.
Transfer
İmalatı bitmiş olan Vagoon House, eğer tasımaya uygun bir aracınız yoksa firmamızın araçları tarafından istediğiniz lokasyona götürülür.
Altyapı
Vagoon House'u park ettiğiniz yerde herhangi bir pis su bağlantısı bulunmuyorsa, hazır foseptik çözümlerimiz ile pratik bir şekilde pis su bağlantınızı çözmüş olursunuz.
Bakım&Servis
Vagoon House'u genel olarak doğal yapı malzemelerinden üretildiğinden dolayı, belirli periyotlarla bakımı gerekmektedir.Her türlü bakım ve mekanik aksamda bulunan sorunlarınız ile ilgili servis hizmetini vermekteyiz.